מי אני

היי, אני מעיין אלבוגן בת 31 נשואה + 2 מהממים. עולם הפיטנס מעולם לא היה חלק מהעולם שלי. מגיל צעיר עבדתי בכל מיני עבודות מזדמנות וגם בעבודה של “גדולים”, אחת מהן בתחום הפרסום והמדיה החברתית. שם הייתי בתפקיד מעולה ומספק, יחד עם זאת תובעני מאוד. לעולם הפיטנס נכנסתי לגמרי במקרה, וזה הפך ליעוד ממשי.

הכל התחיל בהריון הראשון שלי, עם 40 קילו יותר, שהסתכם במשקל של 100+ ק”ג.  המצב היה כזה שאני צריכה ללכת להתאמן אחרי יום עבודה מתיש, מאמץ גדול בשבילי! אך אמרתי לעצמי ש”אם אין אני לי מי לי” ופשוט הכרחתי את עצמי לצאת מהבית! נקודת הפתיחה היתה בסטודיו “My way”, מאי וויי (שהוא הבית השני שלי היום ובעצם הבמה הראשונה שקיבלתי).  הגעתי לשיעורי זומבה, רוקדת בשורה האחרונה מאחור,

כבדה ומתנשפת עם המון קושי אך לא מוותרת! נותנת את מיטב המאמצים וההשתדלות להמשיך לרקוד. התחלתי מפעמיים שלוש בשבוע, עד ש.. הכי קלישאתי, התמכרתי. פשוט כך.  זה הפך ל 6-7 פעמים בשבוע עד שלא יכולתי לוותר על שיעור אחד. הכרתי את כל השירים, הריקודים, התנועות, השתלבתי בשורות הראשונות וכבר התחלתי לשדר בטחון ואת האנרגיות הרגילות הטמונות בי שחיכו לפרוץ החוצה.

יום אחד המנהלת אמרה לי “אולי תלכי לעשות קורס? אני צריכה החלפות ואת כבר יודעת את כל הריקודים” בתחילה היססתי ושקשקתי! אמנם נכון, ירדתי במשקל אך עדיין לא הגעתי ליעד שלי. בלי לחשוב יותר מדי ידעתי שזה מה שאני צריכה לעשות!
משם הכל היסטוריה. הלכתי ללמוד קורס זומבה בווינגייט. התחלתי להעביר שיעורים. המשכתי והרחבתי את הידע שלי בקורס מדריכות אירובי, עיצוב וחיטוב, TRX, פונקציונלי, Kangoo jumps ועוד שלל השתלמויות. מעגל העבודה שלי פשוט הלך והתרחב עוד ועוד.

השלתי ממשקלי את ה40 קילו שהתווספו ועוד! עכשיו, כשאני למודת ניסיון וידע אני רוצה להעביר את זה הלאה למתאמנות שלי, צעירות ומבוגרות, רווקות ואמהות. אני יודעת כמה קשה לחזור עייפות מיום שלם בעבודה, ילדים, בעל ואז לצאת מהבית בשביל משהו שמצריך מאמץ פיזי בסוף יום. אני יודעת ומאמינה מאוד שהגוף שלנו הוא הכלי הכי חזק שלנו שדורש תחזוק ואנחנו אלה שצריכות לתחזק אותו יום יום ולשמור עליו. מעבר לבריאות הגוף יש את בריאות הנפש, שהיא לא פחות חשובה ואולי הכי חשובה, משום שכשהנפש שלנו שמחה ובריאה אנחנו משדרות את זה לעולם. “נפש בריאה בגוף בריא”.

אני מזמינה אתכן להצטרף אליי לעולם של עבודה בכייף וחיוך.